Plasmage Tedavisi

Detaylı Bilgi ve Randevu için Sizi Arayalım !

PLASMAGE TEDAVİSİ

 Plasmage birçok estetik cerrahi işleme alternatif olarak geliştirilen CE belgeli bir uygulamadır.  Plasmage tedavisinin en önemli özelliği maddenin 4. halini kullanmasıdır. Plasmage, uygulamanın yapıldığı bölgede gaz halindeki su buharı ve azotu yüksek enerji ile plazma haline dönüştürür. Bu etkileşim sonucunda oluşan iyon bulutu, cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde cildi yenileyebilmektedir.

Plasmage Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
  • Göz Altı ve Göz Çevresi Sıkılaştırma
  • Dudak Üstü Çizgiler
  • Leke Tedavisi
  • Akne Tedavisi
  • Ben, Siğil Tedavisi
  • Akne ve Diğer Nedenlerden Kaynaklanan Skarların Düzeltilmesi
  • Çatlak Tedavisi

Plasmage Göz Kapağı Sarkmalarında Nasıl Kullanılır?

Göz üst ve alt kapağında oluşan sarkmaların giderilmesi ve fazla yağ dokusunun alınması işlemidir. Plasmage ile ameliyata gerek kalmadan tek seansta istenilen sonuçlar alınabilmektedir. Göz kapaklarında aşırı sarkma ve yağ dokusu olan hastalarda daha iyi sonuçlar için 2 seans uygulanabilmektedir.

Uygulamaya başlarken göz kapakları özel antiseptik sıvı ile temizlenir ve lokal anestezik krem sürülerek uyuşturulur. Daha sonra göz kapağı üzerinde ki sarkmalar Plasmage ‘in yüksek enerjili başlıkları ile ortamdaki azot gazı ve su buharı ile birlikte uygulanarak sarkma olan bölgeleri tedavi eder. Uygulama acısızdır ve günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. 

Plasmage Ben ve Siğil Tedavisinde Nasıl Kullanılır?

Ben ve siğiller vücudun hemen hemen her yerinde çıkabilmektedirler. Kozmetik olarak problem yaratan veya rahatsızlık veren ben ve siğiller plasmage ile tek seansta kolayca tedavi edilebilmektedir.

Uygulama öncesi lokal anestezik krem ile bölge uyuşturulur, et beni veya siğil olan bölgelere plasmage uygulanır. Uygulama sonrası yıkanmak sorun yaratmaz. Uygulama yapıldıktan sonra bölgede kabuk oluşur, bu kabuklar 3-10 günlük süreçte kendiliğinden dökülür.

EKOL DERMATOLOJİ KLİNİĞİ

Lokasyon
Mavişehir - Çiğli Kavşağı (EKOL SAĞLIK KAMPÜSÜ İÇİ) -İZMİR

BİZİ ARAYIN

Telefon Numaramız
0 (232) 386 55 05

BİZE YAZIN

Sizi dinlemekten mutluluk duyacağız
[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize
7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

İzmir Ekol Hastanesi

BAĞLANTILAR

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın, Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP